Do starších náklaďáků a dalších vozidel můžete potřebovat řadu dílů, mezi nimi i hydraulická zubová čerpadla


Vlastníte starší nákladní auto nebo traktor české nebo československé výroby? Nejste žádnou výjimkou. Na tuzemských silnicích sice hned od pádu komunistického režimu začaly v hojném počtu objevovat osobní vozy, náklaďáky i motocykly zahraničních značek, řada strojů značek TATRA, AVIA, LIAZ, DESTA a KAROSA ale spolehlivě funguje i po mnoha dekádách. Stejně je tomu i u traktorů – ZETOR sice už nemá na českých polích v podstatě nezastupitelnou pozici, dodnes ale kromě jeho zbrusu nových modelů vídáme i nemalý strojů této značky starých několik desítek let.

Starší vozidla potřebují dostatečnou péči. Počítejte také s tím, že budete častěji kupovat náhradní díly

Mnoho firem neklade na svůj náklaďák přehnaně vysoké nároky. Stavební firmy, zemědělci i mnozí drobnější výrobci potravin, kteří své zboží sami rozvážejí do prodejen v okolních obcích, si často vystačí i vozem, který by velcí dopravci považovali za naprosto bezcenný. Pokud však potřebujete spolehlivého pomocníka, jehož hlavní předností síla, zatímco v rychlosti rozhodně nevyniká, může být letitá Tatra, Liazka nebo Avia tou pravou volbou. To vám koneckonců potvrdí ti, kteří mají s těmito auty zkušenosti. Nemůžete samozřejmě počítat s pohodlím v kabině ani s nejrůznějšími moderními technologickými vychytávkami, pokud však s tímto autem plánujete zdolávat jen krátké vzdálenosti, nebo ho dokonce budete používat jen v rámci areálu, může vám stačit. Velkou výhodou je fakt, že se vyhnete velké jednorázové investici. Počítejte však s tím, že na vašem novém stroji bude potřeba častěji měnit náhradní díly.

Pokud se vám porouchal Zetor, Tatra, Avia, Liaz, Desta i Karosa, obraťte se na BVM

Objevili jste na svém Zetoru závadu, kterou nelze opravit jinak než výměnou dílu? Nebo se stejným problémem potýkáte u nákladního auta značky TATRA, AVIA, LIAZ, DESTA a KAROSA? Společnost BVM nabízí hydraulická zubová čerpadla i ostatní náhradní díly. Navíc také hydraulické zvedáky a další potřebné příslušenství.