Chcete být extra i na silnici? Pořiďte si Kodiaqa!

V žilách vám pumpuje testosteron a nemůžete se dočkat, až zase vyrazíte někam za dobrodružstvím? Chcete-li být na silnici nepřehlédnutelní – a to doslova – měli byste si pořídit nějaké to „esúvéčko“. Pokud vás již omrzely ostré hatchbacky a rádi byste se po okreskách i dálnicích proháněli v něčem větším a bezpečnějším, sáhněte po novém Kodiaqovi. Ještě jste o něm neslyšeli? Pochybujeme, protože nejnovější počin mladoboleslavské automobilky budí rozruch již od doby, kdy byl přestaven koncept Vision S. Ale vše pěkně popořádku…

extramuz-cz_auto-poly_cz_nahledovy

Otázka zní, proč byste vůbec měli do velkého SUV jít. Přeci jen jde o poměrně drahou záležitost, a to nejen s ohledem na pořizovací cenu. Nestačil by vám menší crossover Yeti postavený na platformě Octavie Scout? A což takhle rovnou nová Fabia?

Ale teď vážně. Nic proti „sněžnému muži“, protože i toto SUV se škodováckým inženýrům povedlo. A nic proti sexy „fabce“ třetí generace, která se tváří jako malý drsňák. Nicméně právě velký Kodiaq představuje splněný sen každého chlapa toužícího po mastodontním autě. Důvodů, proč si na něj ještě pár měsíců počkat, je nespočet. Co třeba fakt, že není tak okoukaný jako konkurence?

extramuz-cz_auto-poly_cz_01

K těm praktičtějším důvodům patří kombinace silných a úsporných motorů, neuvěřitelně velkého zavazadelníku, simply clever prvků a moderních systémů. Jinými slovy, Kodiaq je moderní škodovka jako lusk a my si dovolíme tvrdit, že se o něj poperou i v zámoří. Američani jsou na velká SUV ujetí a český medvěd je přesně tím, po čem touží.

Škoda Kodiaq je jasnou volbou pro opravdového muže, který potřebuje prostorný, silný a bezpečný vůz. Ptáte se, proč si raději nepořídit Hummer, který jezdí na čistý adrenalin? Protože nemáte vlastní rafinérii a předělávat na plyn je hřích. Škodovácké SUV s přehledem uživíte a užijete si přitom spoustu skvělých jízdních zážitků.

Další info a ceník nové Škody Kodiaq najdete na webu autorizovaného prodejce Auto Poly (www.auto-poly.cz).