Autopůjčovna autoodstrejdy.cz nabízí revoluční systém půjčení vozu

Vlastníte dodávku, která není z hlediska provozu dostatečně vytížená? Pokud ano, měli byste buď zapřemýšlet nad tím, jakým způsobem ji dále využívat, anebo ji nechat vydělat úplně jinak? Jak? Jednoduše. Stačí využít služeb speciální autopůjčovny autoodstrejdy.cz, jež najde zájemce, který by vaše auto využíval a samozřejmě vám za jeho služby zaplatil. Tento inovativní koncept je typický právě nabídkou dodávek přímo od lidí, jako jste vy samotní.

Jednoduchý a efektivní princip


Fungování tohoto konceptu půjčování vozů je velmi jednoduché. Majitelé osobních automobilů, dodávek, přívěsů, karavanů či raftů svěří propagaci svého dopravního prostředku specialistům. Návštěvnost internetových stránek webu autoodstrejdy.cz již přesáhla 20 000 lidí za měsíc. Autopůjčovna Praha se tak bez problémů o dostatečnou propagaci vašeho vozu postará a zájemce najde poměrně rychle. Vy sami si navíc budete moci navolit, v jakém regionu se auto bude půjčovat.

Minimální cena za vypůjčení

Výhodný je tento koncept i pro lidi, kteří momentálně jakýkoli dopravní prostředek poptávají. Vybrat si totiž mohou ze spousty aut, dodávek a dalších dopravních prostředků. Ceny přitom začínají ve srovnání s klasickými autopůjčovnami zhruba na polovině. Den zapůjčení začíná na pouhých 150 korunách. Cenu a podmínky si pochopitelně může ve spolupráci se zmiňovánu společností stanovit sám majitel auta.

Pestrá nabídka vozů

Jestliže aktuálně potřebujete dodávku nebo jakékoli jiné auto, podívejte se přímo do nabídky, kterou půjčovna dodávek Praha na svém webu autoodstrejdy.cz má. Vybrat si můžete velmi jednoduše kliknutím na interaktivní mapu České republiky. Zvolíte si požadovaný region a zobrazí se vám několik vozů, u nichž budou uvedené také ceny a další podrobnosti. Pokud naopak chcete nechat vůz vydělávat, stačí kontaktovat společnost a s regionálním manažerem se na všem domluvíte.